Bośnia Chorwacja

Bośnia Chorwacja

6 dni
Opis

Hotel przy samej plaży, przepiękny Dubrownik, niewiarygodny Mostar. Będziecie chcieli wrócić tam z rodzicami na wakacje!

Pobierz ofertę jako PDF

PROGRAM

6 dni

1/2 dzień

Wyjazd z miejsca zamieszkania o ustalonej godzinie. Przejazd przez terytorium Polski, Czech, Austrii, Słowenii, Chorwacji do hotelu w Bośni. Obiadokolacja. Nocleg.

3 dzień

Po śniadaniu czas do dyspozycji grupy – czas na morską kąpiel, spacery, zakup pamiątek. Popołudniu przejazd do Mostaru – pięknie położonego miasta w dolinie Neretwy. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

4 dzień

Po śniadaniu całodniowa wycieczka do Dubrownika – „Perły Adriatyku” – malowniczo położonego miasta, o wspaniałym klimacie, pełnego zabytków i niezwykłych uliczek. Powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg.

5 dzień

Po wczesnym śniadaniu wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do Plitvic – zwiedzanie Chorwackiego Parku Narodowego (16 jezior połączonych 92 wodospadami). Czas wolny w okolicznych restauracjach i sklepikach z pamiątkami. (obiad płatny dodatkowo). Nocny przejazd do Polski.

6 dzień

Przyjazd do miejsca zamieszkania.

CENA WYCIECZKI

w zależności od zakwaterowania
Hotel (pokoje 3-osobowe)
1100 PLN

INFORMACJE DODATKOWE

DOPŁATA

Województwo Dopłata
pomorskiego, kujawsko-pomorskiego, zachodniopomorskiego 40 PLN/os.
wielkopolskiego bez dopłaty

WAŻNE

•  Godzinę wyjazdu określa organizator
•  W przypadku mniejszej grupy (mniej niż 40 osób pełnoletnich) prosimy o kontakt z biurem organizatora. Istnieje możliwość łączenia szkół

CENA ZAWIERA

  • transport autokarem z WC, barem, video, klimatyzacją.
  • 3 noclegi w hotelu*** w Bośni – Hercegowinie pokoje z TV i łazienką
  • 3 śniadania + 3 obiadokolacje
  • opieka pilota pełniącego funkcję przewodnika
  • ubezpieczenie AXA (kwoty gwarancyjne KL do 10.000 EURO, NNW do 2.000 EURO)

CENA NIE ZAWIERA

  • bil tów wstępu związanych z realizacją programu Plitvickie Jeziora (ok. 180 kun), przewodnik w DuUWAGA!!! Biuro nie ponosi odpowiedzialności za zmianę cen biletów wstępu!e-text”>UWAGA!!!

Biuro nie ponosi odpowiedzialności za zmianę cen biletów wstępu!