?

Nie znalazłeś interesującego Cię programu lub kierunku?

Napisz lub zadzwoń do nas i powiedz nam jakiej oferty szukasz.

+48 516 146 404

[recaptcha]

Zrób sobie selfie z Królową
W fabryce czekolady
W krainie zamków i jezior
Zaproszenie na pizzę
W rytmie flamenco
w sercu bałkanów
z wizytą u zachodnich sąsiadów
Miasto, które trzeba odwiedzić

Dlaczego my?

Od 2003 roku robimy dla Was najlepsze wycieczki szkolne i obozy w sprawdzonych bazach noclegowych, z najbezpieczniejszymi przewoźnikami oraz najciekawszymi przewodnikami!

Więcej o nas

50+

Kierunków wycieczek

500+

Zorganizowanych wycieczek

50 000+

Uczestników wycieczek

Opinie klientów

Pewnego dnia 6 lat temu wpadła mi w ręce broszura informacyjna Biura Turystycznego VOYAGE z Piły. Po krótkiej rozmowie z Panem Jackiem wiedziałam, że jeśli chodzi o wyjazdy szkolne z młodzieżą to strzał w dziesiątkę. Pełen profesjonalizm i się nie zawiodłam. Współpracujemy do dziś i myślę, że na przyszłość. Gorąco polecam!

Renata z Koszalina

Współpracuję z Biurem Turystycznym VOYAGE od 8 lat i w pełni polecam zarówno bogatą ofertę wycieczek zagranicznych jak też rzetelną i przemiłą współpracę. Ponadto Pan Jacek Furmańczyk to najlepszy na świecie przewodnik po Londynie.

Małgorzata z Chojnic

Współpracuję z Biurem Turystycznym VOYAGE od 9 lat i bardzo chwalę sobie tę współpracę. Biuro zorganizowało dla mojej szkoły kilka zagranicznych wycieczek – do Londynu, Berlina, Pragi, oraz krajowych – do Karpacza oraz Szklarskiej Poręby. Wraz z VOYAGE uczniowie z mojej szkoły zwiedzili również Skalne Miasto. Jacek wraz ze wszystkimi swoimi współpracownikami to stuprocentowi zawodowcy. Zawsze uśmiechnięci, życzliwi i pomocni. Zorganizowane przez nich wycieczki szkolne zapewniają zabawę i niezapomniane przeżycia. Polecam każdemu!

Magda z Lęborka

Profesjonalna organizacja wyjazdów, sprawny i nowoczesny autobus, duża wiedza pilota, punktualność. Biuro Turystyczne VOYAGE to profesjonalny organizator wycieczek szkolnych oraz godny zaufania organizator wyjazdów dla dzieci i młodzieży. Pilot okazał się bardzo kompetentny, posiadał dużą wiedzą, którą w ciekawy sposób potrafił zainteresować uczestników wycieczki.

Katarzyna z Poznania

Z Biurem Turystycznym VOYAGE współpracuję od 8 lat. W tym czasie byliśmy 7 razy w Londynie, 5 razy w Paryżu i raz we Włoszech. VOYAGE jest przede wszystkim godne zaufania, rzetelne i w sposób profesjonalny wywiązuje się ze swoich obowiązków. Jednakże najważniejszą rzeczą jest ogromne serducho, zaangażowanie i uśmiech wkładany w realizację każdego programu. Najlepiej świadczą o tym zadowoleni uczniowie, których opowieści i opinie sprawiają, że każdego roku kolejni uczniowie chcą doświadczyć takiej przygody.

Ela z Gorzowa Wlkp.

Od lat Biuro Turystyczne VOYAGE organizuje nasze szkolne wycieczki zagraniczne i zawsze jest świetnie. Dzieci zadowolone, bezpieczne, a do tego wszystkie najważniejsze miejsca na mapie zaliczone. Super połączenie nauki z przygodą. Gorąco polecam!

Anna z Piły

Współpracuję z Biurem Turystycznym Voyage od około 7 lat i nigdy mnie nie zawiedli. Pełen profesjonalizm, niezwykle ciekawe miejsca, super piloci i fantastyczne podejście do młodzieży! W tym roku znowu jedziemy… Tym razem do Włoch! Polecam serdecznie to biuro wszystkim, którzy chcą ciekawie i bezpiecznie pozwiedzać najsłynniejsze miejsca w Europie!

Joanna z Piły