BIESZCZADY Z ADRENALINĄ

BIESZCZADY Z ADRENALINĄ

3 dni

PROGRAM

1 dzień

Wyjazd wcześnie rano i przejazd do Sanoka. Tutaj czeka na nas pierwsza atrakcja wycieczki, spływ pontonowy rzeką San! Będzie to z pewnością niezapomniana, a co równie ważne, bezpieczna przygoda. Trasa spływu to ok. 8 km (1,5-2h), a głębokość wody to na większości trasy tylko ok. 30-40 cm. W spływie będą nam towarzyszyć instruktorzy i ratownicy, tak żeby wszystko odbywało się pod pełną kontrolą. Popłyniemy jednym z najbardziej malowniczych odcinków Sanu, a spływ pozwoli na integrację uczestników, i będzie okazją do zapoznania się z zasadami bezpieczeństwa nad wodą. Przejazd do ośrodka w okolicach Polańczyka w Bieszczadach, zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

2 dzień

Śniadanie. Przejazd w wysoką część Bieszczadów i wyjście w góry. Dla bezpieczeństwa grupy, w spacerze będzie nam towarzyszył miejscowy licencjonowany przewodnik górski. Proponujemy wejście Brzegów Górnych na Połoninę Wetlińską. Jest to jedna z najpopularniejszych tras w Bieszczadach, szczególnie polecana początkującym “kozicom górskim”. Wejście nie jest długie, a widoki na połoninach zapierają dech w piersiach. Spacer kończymy przy remontowanym aktualnie schronisku Chatka Puchatka na wysokości 1228 m n.p.m. (czas przejścia w obie strony ok. 4 h). W drugiej części dnia przejazd do Soliny, miejscowości wypoczynkowej, najbardziej znanej z największej w Polsce zapory wodnej. Dzięki zaporze powstało Jezioro Solińskie – największe w Polsce sztuczne jezioro, nazywane czasami “bieszczadzkim morzem”. Przejdziemy spacerem po górnej części zapory, gdzie z wysokości 82 metrów roztacza się wspaniały widok na okolicę. Powrót do ośrodka, obiadokolacja i nocleg.

3 dzień

Śniadanie. Na koniec pobytu w Bieszczadach mamy jeszcze dla Was 2 szalone atrakcje. Pierwszą będzie przejażdżka Bieszczadzkimi Drezynami Rowerowymi! Siłą własnych mięśni będziecie podróżować po jednej z najpiękniejszych w Polsce linii kolejowych, która ma już prawie 150 lat. Drezyny są 4-osobowe, 2 osoby pedałują, a 2 odpoczywają, dopingując pedałujących i podziwiając widoki. Ale żeby na świecie była sprawiedliwość, w drodze powrotnej role się odwracają:) Później czeka na nas Szkolenie Zakapiora. Jest to zabawa typu team building, która pozwala wzmocnić i zbudować relacje między uczestnikami. Podzieleni na grupy, będziecie rywalizować w różnych „klimatycznych” konkurencjach, takich jak np. rzuty toporkami, strzelanie z łuku, wbijanie gwoździ na czas itp. Dobra zabawa i możliwość kreatywnego spożytkowania energii gwarantowana! Po dniu pełnym wrażeń przejazd powrotny, zakończenie wycieczki wieczorem.

Według Waszych potrzeb możemy zaproponować na ten dzień inne atrakcje z adrenaliną, np. paintball, zajęcia surwiwalowe, zajęcia linowe czy walkę na łuki. 

Pobierz program w PDF

CENA WYCIECZKI

610

*Ceny dotyczą wyjazdów z Piły. W celu ustalenia kalkulacji na wyjazd z innego miasta prosimy o kontakt z Biurem

CENA ZAWIERA

 • transport autokarem z WC, klimatyzacją i TV
 • 2 noclegi w pokojach 2-5 osobowych w pensjonatach, łazienka w każdym pokoju
 • 2 śniadania
 • 2 obiadokolacje
 • opiekę pilota w czasie trwania wyjazdu
 • opiekę licencjonowanego przewodnika w czasie wyprawy w góry
 • opłaty drogowe i parkingowe
 • podatek VAT
 • ubezpieczenie NNW
 • składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Fundusz Zwrotów

CENA NIE ZAWIERA

 • biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, orientacyjne ceny: spływ pontonowy (35 zł/os.), wejście do Bieszczadzkiego Parku Narodowego (4 zł/os.), drezyny rowerowe (28 zł/os.), szkolenie zakapiora (30 zł/os.).