O nas

O nas

Szanowni Państwo

 

Biuro Turystyczne VOYAGE posiada wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych nr 370 wydany przez Wojewodę Wielkopolskiego. Biuro posiada również polisę ubezpieczenia kosztów powrotu klientów do kraju, a także zwrotu wpłat wniesionych przez klientów za imprezę turystyczną, poświadczoną Certyfikatem firmy Signal Iduna o numerze M206255. Dysponujemy także bazą doświadczonych, licencjonowanych pilotów wycieczek krajowych i zagranicznych, którzy dbają o rzetelną realizację proponowanych przez nas programów imprez.

Biuro Turystyczne VOYAGE specjalizuje się w organizacji wycieczek zagranicznych, m.in. do Anglii, Szkocji, Francji, Włoch czy Republiki Czeskiej, jednak w naszej ofercie znajdziecie Państwo również bardzo ciekawe propozycje wyjazdów do Karpacza, Zakopanego czy w Bieszczady. Miejsca te są oczywiście jedynie naszymi propozycjami i cały czas pozostajemy otwarci na wszelkie sugestie dotyczące innych tras, które, na Państwa życzenie, zostaną przez nas szczegółowo opracowane. Czas trwania wycieczki, jej program, jak i zakres świadczeń zawsze dostosowujemy do potrzeb klienta.

Uczestnicy naszych wycieczek zakwaterowani są w starannie opisanych w programie hotelach, pensjonatach bądź schroniskach młodzieżowych.

Aby zabezpieczyć z Państwa strony należytą opiekę nad uczestnikami wyjazdu proponujemy 1 opiekuna na każdych 10 uczniów biorących udział w wycieczce.

Życzymy niezapomnianych wrażeń