Wycieczki szkolne Anglia

Londyn6 dni

Witamy w Londynie – stolicy niezwykłej i kolorowej – mieście, które posiada cechy charakterystyczne dla całej Wielkiej Brytanii. Londyn jest miastem kontrastów. Futurystyczne budynki stoją obok zamków czy pałaców, a ruchliwe ulice prowadzą do spokojnych parków.

Przejdź do oferty
Londyn Windsor Oxford6 dni

Anglia to przecież nie tylko Londyn! Czy masz ochotę na spacer po średniowiecznych uliczkach jednego z najbardziej znanych miast uniwersyteckich na świecie? A może wizyta w prawdziwym, ogromnym zamku królewskim? Jeśli tak to zapraszamy na naszą wycieczkę do Oxfordu i Windsoru!

Przejdź do oferty
Londyn Brighton Seven Sisters6 dni

To wycieczka dla prawdziwych miłośników fotografii. Zabytki Londynu, kolorowe nadmorskie Brighton i niezapomniany spacer po klifach Seven Sisters. Ta wycieczka na pewno nikogo nie rozczaruje!

Przejdź do oferty
Londyn Bath Stonehenge6 dni

Najważniejsze zabytki Londynu, łaźnie rzymskie oraz krąg monolitów – to wszystko zobaczymy dzięki naszej wycieczce Londyn – Bath – Stonehenge

Przejdź do oferty
Londyn Windsor Stonehenge6 dni

To miasta w Anglii, które koniecznie trzeba odwiedzić! Miejsca te odkryją przed turystami swoje uroki, pozwolą poznać kulturę, architekturę, obyczaje i historię Wielkiej Brytanii – zarówno tę współczesną jak i tą z przed 5000 lat.

Przejdź do oferty
Londyn Cambridge6 dni

Anglia jak z widokówki? Musisz pojechać do Cambridge! Spacer uliczkami uniwersyteckiego miasta na wiele lat pozostaje w pamięci każdego turysty!

Przejdź do oferty