Wiedeń Dubrownik Mostar

Wiedeń Dubrownik Mostar

7 dni
Opis

Hotel przy samej plaży, przepiękny Dubrownik, niewiarygodny Mostar, wspaniałe Medjugorie oraz magiczne Plitvice. Będziecie chcieli wrócić tam z rodzicami na wakacje!

Pobierz program w PDF

PROGRAM

7 dni

1 dzień

Wyjazd z miejsca zamieszkania w godzinach porannych. Przejazd przez terytorium Polski, Czech do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

2 dzień

Śniadanie. Zwiedzanie Wiednia (9 godzin). W programie m.in. polskie sanktuarium na Kahlenbergu i Kaplica Sobieskiego, spacer: Belveder przy kościele św. Karola Boromeusza (perła baroku wiedeńskiego), mijamy Dom Przyjaciół Muzyki ( z którego transmitowany jest Koncert Noworoczny ). Następnie przejdziemy obok Opery Wiedeńskiej do Hofburga ( zimowej rezydencji Habsburgow ). Zwiedzamy dziedzińce i wnętrza (dzieci €7,50 apartamenty cesarskie + muzeum Sisi). Spacer po ulicy Kohlmarkt, Graben pod Katedrę Św. Szczepana. Wizyta w wiedeńskim wesołym miasteczku Prater. (atrakcje płatne indywidualnie 1,5€ – 5€ za atrakcję). Nocny przejazd do Bośni i Hercegowiny. (ew. obiadokolacja płatna dodatkowo ok.10 €)

3 dzień

Przejazd do hotelu w miejscowości Neum na terenie Bośni – Hercegowiny na zakwaterowanie ok godziny 12.00, czas wolny dla grupy, obiadokolacja, nocleg.

4 dzień

Po śniadaniu przejazd do Medjugorie – jednego z najczęściej odwiedzanych miejsc pielgrzymkowych w Europie oraz Mostaru – pięknie położonego miasta w dolinie Neretwy. Popołudniu powrót do hotelu, czas do dyspozycji grupy, obiadokolacja, nocleg.

Alternatywa: Wodospady Kravica – grupa wodospadów położona wzdłuż rzeki Trebižat (cena ok 6 euro)

5 dzień

Po śniadaniu całodniowa wycieczka do Dubrownika – „Perły Adriatyku” – malowniczo położonego miasta, o wspaniałym klimacie, pełnego zabytków i niezwykłych uliczek. Powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg.

6 dzień

Po wczesnym śniadaniu wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do Plitvic – zwiedzanie Chorwackiego Parku Narodowego (16 jezior połączonych 92 wodospadami). Czas wolny w okolicznych restauracjach i sklepikach z pamiątkami (obiad płatny dodatkowo). Nocny przejazd do Polski.

7 dzień

Przyjazd do miejsca zamieszkania w godzinach około – południowych.

CENA WYCIECZKI

Hotel
od 1230 PLN

INFORMACJE DODATKOWE

DOPŁATA

Województwo Dopłata
pomorskie, zachodniopomorskie 90 PLN/os.
lubuskie, kujawsko-pomorskie 80 PLN/os.
wielkopolskie, mazowieckie 70 PLN/os.
łódzkie 50 PLN/os.
dolnośląskie 40 PLN/os.
śląskie bez dopłaty

WAŻNE

•  Godzinę wyjazdu określa organizator
•  W przypadku mniejszej grupy (mniej niż 40 osób pełnoletnich) prosimy o kontakt z biurem organizatora. Istnieje możliwość łączenia szkół

CENA ZAWIERA

  • przejazd autokarem z WC, DVD oraz klimatyzacją
  • 3 noclegi w hotelu*** w Neum w Bośni – Hercegowinie 3-4 osobowe
  •  1 nocleg w hotelu na granicy czesko – austriackiej pokoje typu studio 2+2 lub 2+3
  • 4 śniadania + 4 obiadokolacje
  • opieka pilota / przewodnika
  • ubezpieczenie w firmie Signal Iduna (15 000 euro KL, 10 000 zł NNW, 1000 zł bagaż)
  • podatek VAT

CENA NIE ZAWIERA

  • ewentualnego ubezpieczenia anti-covid – 5,5% ceny wycieczki
  • biletów wstępu związanych z realizacją programu: Plitvickie Jeziora ok. 70kun (ok. 42 zł), przewodnik w Dubrowniku i Mostarze 6€, przewodnik w Wiedniu 7€, wejście do Hofburga 8 €; ew. wejście do Opery ok. 5€. Obiad w Wiedniu ok 10€; obiad w Plitvicach ok. 10€.
  • ubezpieczenia od kosztów rezygnacji – 3 % ceny wycieczki. Wykupienie ubezpieczenia możliwe tylko w dniu podpisania umowy, nie później niż na 40 dni przed wyjazdem.

Biuro nie ponosi odpowiedzialności za zmianę cen biletów wstępu!