Paryż Disneyland

Paryż Disneyland

6 dni
Opis

Wieża Eiffla, Luwr, Katedra Notre Dame, Moulin Rouge, a na deser…ślimaczek? No może jednak po prostu dobra zabawa z Myszką Miki!

Pobierz program w PDF

PROGRAM

6 dni

1 dzień

Wyjazd z miejsca zamieszkania w godzinach popołudniowych. Jazda ciągła, po drodze krótkie przystanki.

2 dzień

Przyjazd do Reims – zwiedzanie stolicy Szampanii: Katedra – miejsce koronacji niemal wszystkich królów Francji, Plac Królewski, Plac Forum, kryptoportyk i Brama Marsowa. Obiadokolacja. Przejazd na zakwaterowanie w hotelu. Nocleg.

3 dzień

Po wczesnym śniadaniu przejazd do Paryża. Zobaczymy: Panteon, Sorbona, bulwar Świętego Michała, Muzeum Średniowiecza „Termy Cluny” oraz piękne Ogrody Luksemburskie z siedzibą Senatu, opactwo Saint-Germain-des-Prés, w którym znajduje się grób polskiego króla Jana Kazimierza. W kolejnej części dnia: wyspa La Cité, Most Artystów, Pałac Sprawiedliwości, więzienie Conciergerie. Zwieńczeniem spaceru będzie możliwość zobaczenia Katedry Notre Dame. Następnie przejdziemy w kierunku paryskiego Ratusza oraz Centrum Pompidou. Obiadokolacja. Po posiłku: La Défense – francuski odpowiednik Manhattanu. Czas na zakupy! Centrum handlowe „Les Quatre Temps” oraz La Grande Arche czyli wielki łuk triumfalny. Na koniec dnia przemieścimy się metrem do Luwru, najsłynniejszego muzeum świata z tzw „wielką trójka Luwru” czyli Mona Lisa, Wenus z Milo oraz Nike z Samotraki. Powrót do hotelu na nocleg

4 dzień

Po wczesnym śniadaniu przejazd do Paryża. Dzień rozpocznie się pod Wieżą Eiffla, a następnie rejs po Sekwanie, spacer w okolice Wielkich Bulwarów, wizyta w muzeum perfum Fragonard. Spacer w kierunku placu Vendôme: Ogrody Tuileries, Plac de la Concorde, Champs Elysées, Łuk Triumfalny. Obiadokolacja. Wizyta w dzielnicy Montmarte: Plac Pigalle, kabaret Moulin Rouge, Bazylika Sacré Coeur oraz malowniczy Plac du Tertre pełen restauracji, muzyków i portrecistów. Możliwość kupienia pamiątek w niezliczonych butikach. Powrót do hotelu.

5 dzień

Całodzienny pobyt w paryskim Disneylandzie – największej, czynnej przez cały rok, bajkowej krainy w Europie. Czekają tam na Was bohaterowie z filmów Disneya oraz atrakcje z pięciu różnorodnych krain: Main Street, Adventureland, Fantasyland, Discoveryland, Frontierland. A na deser… WIELKA PARADA MYSZKI MIKI!!! Wieczorem wyjazd do Polski.

6 dzień

Przyjazd do miejsca zamieszkania w godzinach popołudniowych

CENA WYCIECZKI

w zależności od zakwaterowania
Hotele o standardzie turystycznym (pokoje 3 osobowe)
od 970 PLN

INFORMACJE DODATKOWE

DOPŁATA

Województwo Dopłata
pomorskiego, kujawsko-pomorskiego, łódzkiego, opolskiego, śląskiego 60 PLN/os.
warmińsko-mazurskiego, mazowieckiego, świętokrzyskiego, małopolskiego 80 PLN/os.
podlaskiego, lubelskiego, podkarpackiego 120 PLN/os.
wielkopolskiego, dolnośląskiego 30 PLN/os.
zachodniopomorskiego, lubuskiego bez dopłaty

WAŻNE

•  Godzinę wyjazdu określa organizator
•  W przypadku mniejszej grupy (mniej niż 40 osób pełnoletnich) prosimy o kontakt z biurem organizatora. Istnieje możliwość łączenia szkół
•  każdy uczestnik zobowiązany jest posiadać ważny dowód tożsamości: paszport lub dowód osobisty

CENA ZAWIERA

  • przejazd autokarem z WC, DVD oraz klimatyzacją
  • 3 noclegi w hotelu o standardzie turystycznym pod Paryżem, pokoje 3 osobowe z TV, łazienki na korytarzu. HOTEL FORMULE1.
  • wyżywienie: 3 śniadania + 3 obiadokolacje
  • opieka pilota / przewodnika
  • ubezpieczenie w firmie Signal Iduna (15 000 euro KL, 10 000 zł NNW, 1000 zł bagaż)
  • podatek VAT

CENA NIE ZAWIERA

  • ewentualnego ubezpieczenia anti-covid – 5,5% ceny wycieczki
  • biletów wstępu do zwiedzanych obiektów (wieża Eiffla, statek turystyczny po Sekwanie, całodniowy bilet do Disneylandu), bilety na metro, opłat rezerwacyjnych, wjazdowych do miast, drogowych oraz parkingowych we Francji (ok. 80 euro – do końca roku 2016)
  • ubezpieczenia od kosztów rezygnacji – 3 % ceny wycieczki. Wykupienie ubezpieczenia możliwe tylko w dniu podpisania umowy, nie później niż na 40 dni przed wyjazdem.

UWAGA!!! Biuro nie ponosi odpowiedzialności za zmianę cen biletów wstępu!